Dlaczego potrzebujemy rozrywki

Dlaczego potrzebujemy rozrywki

Wierzcie lub nie, można również zarabiać pieniądze, stawiając na przegrany, tak długo, jak zespół przegrywający traci mniej niż np spread.For, gdy postawisz na Filadelfii, a Eagles tracą tylko 6 punktów, a następnie wciąż może wygrać! to właśnie + 7 means.All trzeba zrobić, to po prostu dodać lub odjąć od wyniku końcowego, w celu określenia, czy wygrałeś.alllineslogistics.pl – usługi magazynowe gdynia

Dlaczego potrzebujemy rozrywki

Co do (-100) i (-110) wymienionych powyżej, oznacza wypłatę odds.For przykład -7 pkt spread na Cowboys wypłaca -100, co oznacza, że ??trzeba postawić 100 $, aby wygrać 100 $. Dlatego też, jeśli założyć, $ 200, umieszczona na Dallas i wygrać więcej niż 7 punktów, wygrasz $ 400! Ta sama formuła dotyczy Eagles, że jeśli stracą mniej niż 7 punktów, wygrasz $ 110 + 100 $ z powrotem dla każdego 100 $, które trzeba postawić.

Dlaczego potrzebujemy rozrywki

Mam nadzieję, że ten przewodnik daje lepsze zrozumienie punktu spreading.You może wygrać dużo pieniędzy, jeśli znasz swoje zespoły i zrozumieć stats.It trwa wiele badań i należy jedynie założyć, jeśli uważasz, że czas jest w porządku, ale można skorzystać wiele na dłuższą metę.

Artykuł napisany przez: