Jaka strategie przyjac przy grach hazardowych

Jaka strategie przyjac przy grach hazardowych

Dwa bestsellerów i najczęściej używanych środków antykoncepcyjnych ustnych w Stanach Zjednoczonych okazały się mieć niebezpieczne skutki uboczne, w tym zawałów serca, udarów mózgu, uszkodzenie wątroby i ponad 50 zgonów związanych z ich wykorzystaniem. Niedawne badania w powszechnie szanowanej British Medical Journal poinformował, że w porównaniu do kobiet stosujących inne pigułki antykoncepcyjne, kobiety, które stosowały pigułki antykoncepcyjne, które zawierały drospirenon, cierpiał zwiększone stawki kamieni żółciowych, ciężkie reakcje alergiczne, zaburzenia wątroby, ataków serca, udarów mózgu, i zagrażających życiu zakrzepów.

Drospirenon jest syntetyczny progesteron, który zwiększa ryzyko powstawania zakrzepów krwi, które mogą spaść z żyły w którym formularz i złożyć w płucach lub naczyniach serca.

W reklamach telewizyjnych leki zostały przedstawione jako skuteczne na trądzik i przedmiesiączkowego zaburzenia nastroju, a także do kontroli urodzeń. Reklamy nie doradza widzom z istotnych skutków ubocznych. FDA zgromił producentem i wymaga go zamontować nową kampanię telewizyjną wyjaśniającą, w jaki sposób były one wcześniej wprowadzeni w błąd widzów.

Te niebezpieczne leki zdobył międzynarodową firmą farmaceutyczną, która rozwinęła i je wyprodukowała ponad $ 1,8 miliardów dolarów w 2008 roku.

Hiperkaliemia, nienormalnie wysoki poziom potasu we krwi, jest kolejnym możliwym efektem ubocznym antykoncepcyjnych zawierających drospirenon. Ryzyko A kobiety hiperkaliemii wzrasta jeśli wykonuje je w połączeniu z lekami, które zwiększają stężenie potasu, takie jak inhibitory ACE, heparynę, oraz niesteroidowe leki przeciwzapalne lub NLPZ, które obejmują takie typowe leki jak Motrin, ibuprofen i inhibitory COX2. Kobiety, które mają choroby nerek, choroby wątroby, lub którzy są otyli są w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia zakrzepów i innych poważnych skutków ubocznych przy stosowaniu środków antykoncepcyjnych zawierających drospirenon.

Artykuł napisany przez: