Jak zorganizowac rozrywke dla najblizszych znajomych

Jak zorganizowac rozrywke dla najblizszych znajomych Wiem, że niektórzy ludzie lubią położyć fasolę do wyschnięcia, zanim oni je zamrozić. Zrobiłem to w obie strony i nie uznają żadnych rażących różnic w spożyciu produktu końcowego.

Kilka rzeczy do zapamiętania.

1.Wykorzystanie torby zamrażarce. Są grubsze i zwykle uszczelnić lepiej. worki Zamrażarka często mają przestrzenie na zewnątrz, aby zapisać zawartość torby w, co doprowadza mnie do liczby 2.

Jak zorganizowac rozrywke dla najblizszych znajomych

2.Label co jest zamrożone, a kiedy go zamarł. W ten sposób, gdy jesteś w zamrażarce chwytając worki fasoli do jedzenia, można pobrać pierwszy najstarszych.

3.Try dostać całe powietrze z worka przed zamknięciem, czy to zrobić poprzez zasysanie powietrza z worka (jak ja) lub naciskając worek opróżnić powietrze. Systemy, które ssania pakować produktów w worki są wielkie inwestycje.

Jak zorganizowac rozrywke dla najblizszych znajomych

4.To gotować fasolę. Wystarczy dostać garnek wody (wystarczająco duże, aby obsłużyć liczbę ziaren jesteś rozmrożeniu) aż do zagotowania i opróżnić jeszcze zamrożone fasolę do niego. Około 5 minut od zagotowania powinno wystarczyć. Następnie odcedzić i podawać ziarna. Oczywiście podczas gotowania, a wytężając siły częściami tego procesu można dodać przyprawy do wyboru. Chciałbym dodać masło i sól czosnek do wrzenia z moich fasoli. Dodawanie masło nie może być zdrowe, ale smakują wspaniale.

5.Enjoy!

Artykuł napisany przez: