Cechy muzyki rozrywkowej

Cechy muzyki rozrywkowej

Hokej na sezon jest tu i playoffs tuż za rogiem, ludzie zastanawiają się, czy Rangersi mógłby być następny w kolejce, aby wygrać Puchar Stanleya w tym roku. Pobili Wyspiarze 4-1 i Nassau Veterans Memorial Coliseum na Long Island i zdobyli co najmniej jeden punkt w każdym z ostatnich 11 meczach (8-0-3). Są także samotnie na 6 miejscu w Konferencji Wschodniej i 79 punktów, są tylko 4 punkty od 1 miejsce. Brendan Shanahan, który strzelił gola w 1:29 pierwszego okresu, jest całkiem pewny, że oni się tam dostać. Niektórzy fani hokeja, że ??Rangersi mają duże szanse ze nikt inny w Konferencji Wschodniej.

Chris Drury jest jednym z najlepszych graczy sprzęgła swojej epoki. Wraz z nim na 3 linijce mają tak samo dobrą szansę jak każdy inny zespół. Nie wspominając i bramkarz Henrik Lundqvist, który był znakomity w pierwszym okresie po meczu z Islanders. Mają kilka świetnych graczy, którzy tworzą potężną siłę.

Niektórzy mogą pomyśleć, że lepiej być na pierwszym miejscu w konferencji pod koniec sezonu, niż na początku sezonu. Celem Avery’ego godzinie 13:25 pierwszego okresu okazał się więcej niż Wyspiarze poradzi choć brakowało szeroko otwarte siatki tuż przed tym. Zespół nie może wygrać Puchar Stanleya zbyt wcześnie w sezonie, ale czujesz się dobrze o sposobie toczenia się sprawy mają. CoASH Tom Renney jest przekonany o swoich zespołów perspektyw i czuje Rangers skończy się na górze w końcu.

upadki Rangers „jest to, że Lundqvist było niespójne, że nie mają wystarczająco dużo dobrych ludzi do obrony i oni mieli swój udział złych gier wydajności. Renney czuje, że jego gracze mogli spróbować trochę trudniejsze w niektórych momentach. Mówi, że czasami, gdy zespół robi coś z ich królestwa, opuszczają się podatne. Jednak uważa on również, że Rangersi mają bramkarza, których potrzebują, aby je chronić. To będzie interesujące zobaczyć, jak reszta sezonu hokejowego miski na zewnątrz.

Postaw na sport w i-Sportsbook.com i CasinoUnreal.com

Artykuł napisany przez: